Dodiet ziņu Avitai, ja jūs ir ieinteresējis šis projekts.
Labdien,
Rakstu Jums Rakstniecības un mūzikas muzeja vārdā.
Atsaucoties uz Latviešu fonda izsludināto projektu konkursu, mūsu muzejs plāno izstrādāt piedāvājumu latviešu diasporas bērnu nedēļas nogales skoliņām Eiropā. Tā varētu būt ceļojoša izstāde vai spēle, ar kuras palīdzību bērniem būtu iespēja redzēt tos muzeja eksponātus, kas atrodas muzeja krājumā Rīgā un ir viņiem šobrīd nesasniedzami.
Mēs ļoti novērtētu Eiropas Latviešu apvienības viedokli attiecībā uz šādu ieceri, kā arī iespējamās rekomendācijas izstādes/spēles tematikas izvēlē. Vai Jūsuprāt skoliņas varētu ieinteresēties par muzeja piedāvājumu? Kādas aktuālas tēmas tuvākā gada laikā muzejs varētu skart savā piedāvājumā? Kādā formā skoliņas vēlētos muzeja piedāvājumu saņemt (izstāde, spēle, audioieraksts vai c.)?
Domājot par projekta praktisko pusi – kas varētu būt tā organizācija vai kontaktpersona, ar kuras palīdzību muzeja produkts varētu tikt izplatīts Eiropas latviešu bērnu skoliņās? Piebildīšu, ka šis piedāvājums neietver nekādu komerciālu interesi no muzeja puses.
 
Jau iepriekš pateicos par atbildēm. Tās mums patiesi ļoti noderēs.
 
Cieņā,
Inga Surgunte,
Rakstniecības un mūzikas muzeja
Komunikācijas nodaļas vadītāja
tel. 29953235
[email protected]