Mīļā skolas saime!

Ceram, ka visi baudiet vasaras brīvdienas, bet ir jāsāk domāt par jauno mācību gadu, jo septembris tuvojas milzu soļiem.

Pirmā skolas reize būs 11. septembrī, un kā jau katru gadu ir laiks sākt aizpildīt pieteikuma formas, ja vēlaties, lai Jūsu bērns apmeklē skoliņu šajā mācību gadā. Tas attiecas gan uz bērniem, kas jau ir apmeklējuši skoliņu iepriekšējos gados, gan arī uz bērniņiem, kas pie mums nāks pirmo reizi.

Pieteikuma forma ir atrodama sadaļā “Pieteikšanās skolā”. Lūgums pieteikuma formas aizpildīt līdz 4.septembrim.

Šajā mācību gadā skolas maksa būs £75 gadā par 1 bērnu. Par katru nākamo bērnu ir atlaides. Arī šogad vismaz £25 par katru bērnu ir jāsamaksā līdz 3.skolas reizei (16.oktobris), lai nodrošinātu vietas saglabāšanu skolā.

Šī mācību gada datumi līdz Ziemassvētkiem:

11.un 25. septembris

16. un 30. oktobris

19. un 27.novembris

4.decembris

Ziemassvētku eglīte 11. decembrī.

Gaidam Jūsu pieteikuma formas un tiekamies septembrī skoliņā.

Ja Jums ir kādi jautājumi un/vai neskaidrības, droši rakstiet.