Labdien, dārgie kolēģi, visā plašā pasaulē!

Šodien jau pirmais jūlijs, kas neviļus liek domāt, ka vasara jau gandrīz pusē un septembris vairs nav aiz kalniem, kas, lielai daļai no mums, asociējas ar mācību uzsākšanu vai atsākšanu kādā no mācību iestādēm.

Brocēnu vidusskola Latvijā, sadarbībā ar latviešu skolu “Garā pupa” Lielbritānijā, piedāvā tālmācības iespējas Brocēnu vidusskolā, ārzemēs dzīvojošajiem. Šī ir vienīgā LR Izglītības ministrijas akreditēta programma, kas piedāvā tālmācības un neklātienes iespējas no 1.-12.klasei.

Programmas īstenošanas pirmajā gadā mācības uzsāka un pabeidza 5 latviešu bērni, kas tobrīd dzīvoja Anglijā un apmeklēja latviešu skolu “Garā pupa”. Trim no tiem pārcēlās uz dzīvi Latvijā un veiksmīgi mācības turpināja sevis izvēlētā pilna laika skolā.

Šajā mācību gadā tālmācības programmā mācās jau 50 latviešu bērni 10 dažādās pasaules valstīs.

Ja arī jūsu vidū varētu būt interesenti, lūdzu informējiet viņus par šo iespēju.

Mācības ir Latvijas Valsts apmaksātas.

Pietiekšanās nākošajam mācību gadam, kas sāksies š.g. septembrī ir līdz 15.jūlijam. 

Pieteikšanās kārtību un citu svarīgu informāciju varat izlasīt Brocēnu vidusskolas mājas lapā: http://www.brocenuvsk.lv/?l=137 , kā arī sekojiet līdzi informācijai mūsu jaunizveidotajās Facebook un Draugiem.lv lapās: https://www.facebook.com/talmacibaBroceni?ref_type=bookmark

http://www.draugiem.lv/talmacibabroceni/

Uz sadarbību!

Saulainu vasaru vēlot,

Baiba Freidenfelde

Brocēnu vidusskolas tālmācības
programmas koordinatore ārzemēs un
Latviešu skolas Kentā “Garā pupa” dibinātaja.
epasts: [email protected]
mob.00447459054641