Dārgā skolas saime!!

Tiekamies uz kārtējo skolas reizi jau šo svētdien, 7.novembrī! Esat laicīgi un ziņojiet, ja nebūsiet.

Noteikti esat pamanījuši, ka mūsu skoliņa atbalsta un piedalās Labdarības akcijā ‘Atnāc, Noziedo un Izbaudi!’ (CODE – Come over, donate and enjoy), kuras laikā tiek vākti ziedojumi Latvijas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļai.

Šajā svētdienas skolas reizē mēs, skolotāji un aktīvisti, sarūpēsim gardumus , tādus kā, pildītos riekstiņus, biezpienmājiņas, biezpienmaizītes, dažādus cepumiņus, kurus varēs iegādāties pret ziedojumiem. NEPALIKSIM VIENALDZĪGI UN PALĪDZĒSIM LATVIJAS BĒRNIEM!

Šobrīd Balzambāra telpās ir arī apskatāmas sk.Vinetas mākslas pulciņa radītās gleznas, kuras tiks izsolītas un ienākumi nodoti šim mērķim.

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=codeconcerts&set=a.1992534260920474