Jau atkal klāt kārtējā skolas svētdiena – 26.janvārī. Sanākam kā parasti plkst. 9:45. Lūdzu nekavējam, ieskatamies TFL mājas lapā, kā ar sabiedrisko transportu, lai nebūtu jākavē un ziņojam, ja nebūsim.
Liene un Inga šo svētdien pēc skoliņas vadīs arī tautas kreklu šūšanas darbnīcu. Mammas, kuras vēlas uzšūt tautas kreklu savam bērnam, lūdzu nāciet . Ņemat līdzi šķēres, adatas un linu audumu, ja tāds ir iegādāts .
Atgādinām, ka vēl šo svētdien turpinās Giving for Latvia ziedojumu vākšana Latvijas krīzes centriem, kuri februāra sākumā tiks nogādāti Latvijā. (plašāka info par akciju un kādas mantas visvairāk nepieciešamas, atrodama šeit: http://londonaslatviesuskola.co.uk/?p=1673)
Mīļie vecāki, lūdzu informējiet skoliņu, ja tomēr, kaut esiet pieteikušies, neapmeklēsiet skoliņu, lai zinām, cik mums patiesībā vēl ir vietas skoliņā, jo vietu skaits ir ierobežots. Paldies!
Uz tikšanos svētdien!