Jaukā skolas saime!

Pirmā skolas reize ir aizvadīta, paldies visiem, kuri bija ieradušies, un arī tiem, kuri laikus jau deva zināt, ka nebūs.

Liels paldies par dāvātiem ziediem, smaidiem un atkal redzēšanās prieku.

Rīta ziņojumā jau tika lūgts visiem būt pacietīgiem, saprotošiem un izpalīdzīgiem, kamēr bērni ir sadalīti pa klasēm, un klases- pa telpām, jo izmaiņas ir bijušas, ir un būs- bērnu valodas zināšanas ir dažādas, un skolotājiem ir jādod iespēja mazliet pastrādāt ar bērniem.

Pirmā skolas reize bija svētki, tāpēc nebija ierastās dienas kārtības. Turpmāk skolas reizes noritēs pēc dienas kārtības.

Bērnudārza grupiņa vēl aizvien meklē skolotāju. Iepriekšējos gados tādās reizēs, ja nav atrasts skolotājs- kādam no vecākiem ir jāuzņemas šis pienākums, skola var palīdzēt ar materiāliem un idejām. Šogad Alises mamma Ilona un sk. Anita ir pieteikušās vadīt 1.stundu šai grupiņai, kamēr nav pieteicies mācīt gribošais.

Ir arī vajadzīgs rokdarbu skolotājs 1.klasei- 2.stundas laikā.

Pagājušajā gadā skola  jau 2.gadu piedalījās akcijā ziedojumi Latvijas krīzes centriem, un starp 690 kilogramu mantiskajiem ziedojumiem daudzi kilogrami nāk no mūsu skoliņas. Arī šajā gadā esam aicināti piedalīties. Vairāk informācijs Daniela un Ilze dos nākošajā skolas reizē, bet tagad varam ieteikt, ja vēlēsieties šai akcijā piedalīties- sāciet vākt bērnu drēbes, apavus, grāmatas promdošanai.

Nākošā lieta.

Jau kādu laiku skolā arvien vairāk izskan doma- ir vajadzīgs mācīt tautas dejas, jauki ir apgūt pamatus dejošanas stundās, bet ar to nepietiek. Arī veiktā aptauja liecināja, ka interese ir no vecāku puses. Noteikti arī šā gada jauko Dziesmu un Deju svētku iespaidā esam nonākuši pie slēdziena- tautas dejas būs. Ir mūsu pienākums iemācīt bērniem ne tikai latviešu tautas dejas, bet dot iespēju piedalīties un izbaudīt turpmākos Skolēnu un jauniešu dziesmu svētkus Latvijā. Tātad būs divas grupas- 4-7 gadi- tūlīt pēc skolas un otra grupa 8-11+ no plkst. 3. Pagaidām tais reizēs, kad būs latviešu skoliņa. Nodarbības būs par maksu. Dejas mācīs Inguna (3.klases skolotāja) un Avita. Ja esam ieinteresējušu, lūdzu, rakstiet uz skolas epastu, atzīmējot- „Tautas dejas”.

Liels paldies Unas mammas par dāvinātajām grāmatām „Krāsosim tautastērpus”.

Lūdzu, sekojiet informācijai par skolu tās mājas lapā un arī facebook https://www.facebook.com/pages/Londonas-Latvie%C5%A1u-Skola/108412665994928

Mēneša beigās skolas reizē gribētu svinēt Miķeldienu- gaidām Jūsu ieteikumus, ko Jūs vēlētos ša dienā un kā šo dienu nosvinēt!

Arī šogad ir doma turpināt vecākiem “darbnīcu”- kā tas bija pagāšo gad, veidojot Adventes vainagus, kādi būtu Jūsu ieteikumi- mācīties adīt zeķi vai izšūt tautisko blūzi, vai?

Cik interesants un enerģijas kūsājošs būs šis gads- ir mūsu pašu ziņā!

[fb_button]