kd

Latviešu Studentu Apvienība Lielbritānijā (Association of Latvian Students in the United Kingdom – ALSuk) sadarbībā ar Latviešu Nacionālo Padomi Lielbritanijā (LNPL), rīko Latvijas kultūras dienu Londonas pilsētas sirdī – „Victoria Embankment Gardens” estrādē, kas atrodas blakus Temzas upei tieši pie „Embankment” pazemes stacijas.

Pasākums tiks atklāts plkst. 17.00 ar īsu ievadrunu no LR vēstnieka Lielbritānijā, kam sekos atsevišķas programmas daļas un video ieraksti (uz lielajiem ekrāniem) no iepriekšējiem Latvijas Dziesmu un Deju Svētkiem; pasākuma laikā būs stendi, kas piedāvās dažādus informācijas materiālus par Latviju, Rīgu, Dziesmu un Deju svētkiem un par „Rīga 2014”. Paredzēti arī stendi suvenīriem un mākslas izstrādājumiem no Latvijas.  Dalībnieki – Londonas Latviešu koris, Londonas latviešu deju kopas „Londona dejo” un „Salinieki”, koklētāju ansamblis „Zapte” un folkloras kopa „Austrumkalns”. Šie ansambļi atspoguļo Londonas apkaimē dzīvojošo latviešu kulturālās nodarbības, kas dziļi sakņojās mūsu tautas tradīcijās un vērtībās.

[fb_button]