Šogad mums ir doma turpināt  “darbnīcas” vecākiem – tāpat, kā tas bija pagāšajā gadā, veidojot Adventes vainagus.

Šis ir labs veids, kā vecākiem iepazīties vienam ar otru un jauki pavadīt laiku latviskā atmosfērā, pie tam arī iemācīties ko jaunu, vai vienkārši pakavēt laiku, kamēr notiek bērnu tautas deju pulciņš. “Darbnīcas” notiks svētdienās, latviešu skoliņas reizēs, pēc skoliņas.

vainagsAdventes vainagu veidošanas dabnīca

Šogad Inga (Aleksas mamma) , tāpat kā pagājušgad, tuvojoties Ziemassvētkiem, labprāt vadīs Adventes vainagu veidošanas darbnīcu.

 

kreklsTautas tērpu darināšanas darbnīca

Pēdējos gados skoliņā sākam izjust tautas tērpu nepietiekamību. Bet visiem no mums patīk, kad bērniem mugurā ir skaists īsts linu tautas krekls. Un ir patiešām skaisti, kad bērni svinībās ietērpjas līdzīgos, īstos tautas tērpos.

Liene (Ralfa un Lauras mamma) un Inga (Andra un Laura mamma) visus aicina uzšūt tautisko kreklu savam bērnam, vai  izšūt to,  vai  noadīt zeķu pāri vai valnīti….  Liene un Inga sagādātu šujmašīnas un nepieciešamos sīkumus. Viss, ko jums būtu jānem līdzi – labs un radošs noskaņojums , audums un diegi .

Ja jums vēl ir idejas kādu darbnīcu varētu noorganizēt, rakstiet uz skoliņas epastu vai uzrunājiet Avitu skolas reizēs!

[fb_button]