diasporaLabdien!

Aicinu iesūtīt pieteikumus Latviešu valodas aģentūras organizētajām latviešu valodas apguves nometnēm diasporas un reemigrējušajiem bērniem un jauniešiem:

1.      latviešu valodas apguves nometne 10–14 gadus veciem bērniem 21.–26. jūlijā (6 dienas, 5 naktis);

2.      latviešu valodas apguves nometne 15–18 gadus veciem jauniešiem 4.–9. augustā (6 dienas, 5 naktis).

Abu nometņu norises vieta – latviskajā viesu namā „Lantus” (www.laukumaja.lv) Bērzaines pagastā, Kocēnu novadā (netālu no Valmieras). Viesu nams ir tas pats, kur jau pagājušajā gadā organizējām nometni „Mana Latvija”, attēlus iespējams aplūkot šeit – https://www.flickr.com/photos/lva_diaspora/sets/72157634922748535/

Nometnē bez profesionāliem latviešu valodas pedagogiem un licencētiem audzinātājiem būs klātesoša logopēde, kas katram bērnam sniegs individuālas konsultācijas un sagatavos rekomendācijas bērna izrunas korekcijai arī vecākiem, kā arī vairāki folkloristi.

Ēdināšana 5 reizes dienā – brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, naksniņas.

Nokļūšanu no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ mēs nodrošinām.

Dalība diasporas un reemigrējušajiem bērniem – bez maksas.

Ar cieņu

Aija Otomere
Latviešu valodas aģentūras
Diasporas projektu koordinatore

Tālr. +371 67350765
Mob. +371 29867260
Twitter: LVA_DIASPORA
www.valoda.lv