Giving for Latvia” brīvprātīgie sūta milzīgu paldies visiem, kuri atbalstījuši šī gada labdarības izsoli un balli Londonā. Lielākā daļa ziedojumu jau izlietoti, iepērkot inventāru bērnu un jauno māmiņu krīzes centriem Latvijā.
Print„Giving for Latvia” pavasara izsoles un balles ietvaros tika noziedoti £3,700. Naudiskie ziedojumi turpināja ieplūst arī pēc pasākuma. Turklāt, tā kā „Giving for Latvia” nesen reģistrējusies kā oficiāla bezpeļņas labdarības organizācija Lielbritānijā (reģ. nr. EW07948), ziedojumus šogad vairo arī GiftAid piemaksas. Vasaras mēnešos sazinājāmies ar 10 Latvijas krīzes centriem, katram no tiem piedāvājot dāvanu “budžetu” EUR 500 apmērā un jautājot par kārotām dāvanām – dažāda veida inventāru centriem. Pēcāk uzrunājām ražotājus un uzņēmējus no Latvijas, lūdzot atlaidi mūsu pirkumiem krīzes centriem. Latvijā ražotas zviedru sienas ar papildelementiem (virvju kāpnēm, boksa maisiem, u.c.) kā arī bumbiņu vannas / slidkalniņi šogad bija vispieprasītākās dāvanas. Šeit ir paskatāms detalizēts saraksts ar izlietojumu. Krīzes centru siltie pateicības vārdi: http://givingforlatvia.com/feedback-and-comments

Ziedojumu atlikumu un ziedojumus kas „Giving for Latvia” kontā ienāks līdz gada beigām plānojam izmantot “SOS Bērnu Ciematu Latvijā” nominētu trūcīgu ģimeņu atbalstam (veļas mašīnas daudzbērnu mammām, u.c). Tas mazinās šādu ģimeņu risku nonākt krīzes centros.

Iepriekš rakstījām (skatiet ABN jūnija izdevuma 3 lpp http://issuu.com/anglobalticnews/docs/abn_06_webam_1_/2?e=2335754/8609351), ka mūsu šīgada labdarības izsoles nagla bija kāds īpašs „prinča cienīgs” šūpuļzirdziņš. Sīvākie solītāji to nepaturēja sev, bet lūdza nogādāt pie bērniem kādā krīzes centrā. Šovasar “Māras centrs” svinēja savu  8. jubileju. Zirdziņu nolēmām atdāvināt tieši viņiem. Pielikumā bilde ar vienu no labdarības balles goda viesiem šefpavāru Mārtiņu Rītiņu ciemos pie “Māras centra”, nododot zirdziņu jaunajiem saimniekiem.

Kopš 2009. gada, kad tika dibināta „Giving for Latvia”, organizācija Latvijas krīzes centru vajadzībām novirzījusi £16,730 naudisko ziedojumu un 3 tonnas mantisko ziedojumu. Apzināmies, ka ne visi labvēļi ir gatavi ziedot materiālus labumus. Tadēļ šogad esam aizsākuši jaunu brīvprātīgo programmu – distances brīvprātīgie tulki, kuri palīdz krīzes centriem ar angļu valodas pieteikumu formām Eiropas Savienības un citu fondu finansējumam (granti līdz EUR 50 tūkst.). Tulku palīdzību nupat lūguši Balvu rajona krīzes centrs “Rasas Pērles” un “Latvijas Bērnu Fonds”. Esam viņus iepazīstinājuši ar mūsu brīvprātīgajiem tulkiem. Lūdzam atsaukties tos, kuri būtu gatavi ziedot pāris stundas sava laika un piebiedroties distances brīvprātīgo tulku pulciņam.

„Giving for Latvia” brīvprātīgie pateicas visiem ziedotājiem par uzticību. Vēlreiz suminām arī visus tos, bez kuru atbalsta neizdotos šī gada labdarības izsole un balle:
Latvijas vēstniecība Lielbritānijā un Andrim Teikmaņa kungam personīgi – restorānam “Vincents” un Mārtiņam Rītīņam personīgi – akordeonistei Ksenijai Sidorovai – vokālistei Tīna Gelnerei – gleznotājai Vinetai Kaulačai – māksliniekam un vakara vadītājam Andrejam Rītīņam – baristam Ingemāram Dzenim – fitnesa klubam “Vingro sev” un Ievai Kundziņai personīgi – Daugavas Vanagu Fonda Londonas nodaļai – Daugavas Vanagu Fonda Londonas nama viesnīcai“Grange Hotel”mūzikas internetveikalam „eKase” – grupām “Prāta Vētra” un “Instrumenti”saldumu ražotājam “TasteCaps”“ameli.lv” rotas lietu meistarēm  – skaistuma klīnikai “4.dimensija”ziņu portālam AngloBalticNewsziņu portālam latviesiem.co.ukLondonas latviešu Facebook grupai  “LaLonda”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Draugiem.lv pase