bērnu dienas_title2012.gada  7.-8. jūlijā pēc gandrīz 10 gadu pārtraukuma notika Bērnu dienas. Šoreiz tās tika svinētas „Mūsmājās”, pilsētas Koventrī tuvumā.

Dienu mērķis- sanākt kopā Anglijas dažādu skolu bērniem sapazīties un pieaugušo vadībā pavadīt labi laiku, kopā veidojot un zīmējot, tēlojot un dejojot, dziedot un spēlējot sporta spēles. Kopā sanākšana dod iespēju iepazīties un satikties arī vecākiem un skolotājiem no dažādiem Anglijas apgabaliem.

Piedalījās kādas 6 skolas, tai skaitā arī Londonas latviešu skola, kuras pienākums bija nodarbināt jaunāko vecuma grupu ar dziesmām, dejām un rokdarbiem.

Svinīgā atklāšana bija plkst.13:00 sestdienā.

Dažādu organizāciju pārstāvji bija sūtījuši laba vēlējumus šīm Bērnu dienām. Bērni bija sadalīti 3 grupās pa vecumiem. Kā jau minēju, mūsu skoliņa strādāja ar mazākajiem, bet tikpat laipni bija arī citu vecuma grupu bērni, veidot dažādu lapu nospiedumus uz papīra šķīvjiem, apgleznojot tos, izmantojot arī trafaretrus. Pārmaiņus bija iespēja piedalīties teātra sporta, mākslas, tautas dziesmu, tautas deju, rokdarbu grupā. Bērnu sejas un ne tikai bērnu, bet pieaugušo arī tika krāsotas. Daudz interesentu bija pie Pīterboro akadēmijas „Pūcīte”rokdarbu galda, kur apmācīja, kā no avīzēm taisīt lelles un no papīra puķes.

Vakara pusē bija iepazīšanās spēles un tad dejas. Bērni izbaudīja jauko dabu apkārt, skraidot apkārt, spēlējot bumbu un kokā rāpojoties. Vakara miers sākās 11. Kad bija laiks doties pa teltīm.

Otrā diena sākās ar rīta rosmi un jauki sagatavotām brokastīm. Tad sekoja stafetes un tautas bumba. Un noslēgums- bērni un skolas saņēma pateicības rakstus.

[fb_button]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Draugiem.lv pase