Par nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā diasporā Latviešu valodas aģentūra apbalvošanai ar Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības rakstu šogad izvirzīja 69 diasporas skolotājus un sabiedriskos darbiniekus, kā arī vienu ārvalstu augstskolas lektori. Priecājamies, ka apbalvojums ir piešķirts visiem izvirzītajiem kandidātiem un simboliski izsaka mūsu visu pateicību šiem diasporas izglītības darbiniekiem, kas bieži vien bez atlīdzības nerimstoši darbojas latviskās identitātes uzturēšanā un saglabāšanā ārpus Latvijas.

Sešpadsmit Lielbritānijas latviešu skolu skolotāji saņem Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumus un 12 no tiem ir no mūsu skoliņas!!!!

No sirds apsveicam  mūsu skolotājus : Daci Ali, Lieni Grundmani, Dinu Kārkliņu, Ingunu Liepiņu, Ģirtu Pastarovu, Kristīni Ramani, Jutu Rebaini, Anitu Šmagri, Mairu Vildi, Aivaru Jēkabu Zariņu, Ilzi Zivtinu, Avitu O’Donnell !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Draugiem.lv pase